Menu
SEPETİM

Hakkımızda

Bu güne nasıl geldik ne aşamalardan geçtik ve sizlerin güveninizi nasıl kazandık. Öncelikle sizlere çıktığımız bu yolda bize inanıp güvenip ürünlerimizi kullanıp kullandırıp tavsiye ettiğiniz için sonsuz teşekkürler ederiz. Sizlere, neler yaptığımızı, neleri başardığımızı ve müşterilerimize ne tür hizmetler ve ürünler sunduğumuzu anlatmak istiyoruz.

Şirketimiz 2015 yılında THE OBA MARKA’SI adı ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar sizlere daha iyi nasıl hizmet edebilir ne tür ürünler elde edip sunabiliriz diyerek ar-ge çalışmalarımızı tamamlayıp karşınızdayız. Tıbbi aromatik yağ üretimini ülkemizde en iyi şekilde yapmayı kendimize görev bildik. Bu amaçla;2015 yılında ilk çıkış ürünümüzü üretip hizmetinize sunduk. O günden bu günümüze de hangi bitkinin tohumu faydalı hangi bitkinin yaprağından faydalanıbilir diyerek ürün yelpazemizi genişlettik ve genişletmeye de devam ediyoruz. Şirketimiz 2019 yılında tüm ürünlerinde kullanılmak üzere FERRUH DOĞAN isminin patentini almış olup bu isimle sizlerin karşısındayız. Yenilenmeyi yeni ürünler üretmeyi ve bunları sizlere saf doğal katkısız olarak sunmayı kendimize bir görev bildik. Tamamen yerli sermaye, yerli kaynaklar ve yeri ürünler kullanarak yolumuza devam etmekteyiz. Ürünlerimiz uzman kişiler tarafından incelenip tarım bakanlığı üretim izni ile üretilip FERRUH DOĞAN markası altında sizlere sunulmaktadır.  FERRUH DOĞAN olarak tıbbı uçucu aromatik yağlar ve doğal bitkisel yağlar alanında üretim yapmakta olup tüm Türkiye'ye satışını gerçekleştirmekteyiz. Talep ettiğiniz ürünlerle alakalı tüm teknik detayları firmamızın iletişim formlarından veya telefon numarasından veya e mail adresinden destek alabilirsiniz.

Ürünlerimiz %100 doğaldır.

Ürünlerimiz doğal üretim yöntemleriyle üretilmektedir. Üretim süreci boyunca hiçbir kimyasal yöntem kullanılmamaktadır.

Ürünlerimiz %100 katkısızdır. %100 ismini aldığı ürünün içeriğine sahiptir. Saf ve doğaldır. Hiçbir ürünümüz seyreltilmemiştir.

Ürünlerimiz ideal fiyatlardadır. En yüksek kalitede olup ideal fiyat politikası gözetilerek fiyatlandırılmıştır.

En yüksek kalite en ideal fiyat.

Tüm ürünlerimiz analiz belgeleri patentleri ve üretim izinleri eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Her aromatik yağ orijinal üretim yöntemleriyle üretilir. Kimyasal hiçbir madde kullanılmaz.

Tarım ve orman bakanlığı tarafından gıda üreten işletmeler alanında ruhsatlandırılmıştır.

Siz değerli misafirlerimize bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürler eder sağlıkla kalmanızı temenni ederiz.


Çerezler Hakkında
Sitemizi Kullanan Herkez Çerezleri ve Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Olur.